Близько 20 громад підвищили свій рівень знань з публічних закупівель
Закупівлі енергоносіїв та якісно підготовлені угоди, тестування уповноважених осіб, а також взаємодія з державними аудиторами та працівниками Антимонопольного комітету – такі теми були розглянуті нами під час вебінарів, що відбулися в грудні 2021 року.

В рамках співпраці з громадами, під час реалізація проекту «Сприяння прозорості влади у Північному заході України» експертами РЦСП було проведено 5 вебінарів для замовників з понад 20 громад Рівненської та Волинської областей.

“Закупівлі енергоносіїв та Договори”,  “Взаємодія з Антимонопольним та Держаудитслужбою”, “Тестування Уповноважених осіб та інші питання закупівельників” – саме такі теми прослухали представники тендерних комітетів та уповноважені особи з понад 20 громад Рівненської та Волинської областей.

“Ми раді допомагати громадам розібратися зі змінами в тендерному законодавстві, – розповідає керівник проекту Мирослава Примак. – Адже, маючи ще й інші обов’язки, деякі уповноважені проводити тендери працівники не завжди знають про усі зміни. Крім того, ми ділимося практикою роботи контролюючих органів, це теж важливо знати, аби не допускати порушень.

Проект «Сприяння прозорості влади у Північному заході України», що реалізовується ГО “Рівненський центр “Соціальне партнерство”, за фінансової підтримки фонду National endowment for Democracy” покликаний допомогти громадам двох областей ефективніше проводити публічні закупівлі, без зловживань та корупції, з максимальною користю для громадян.
головна, Новини, Проекти, Слайдер