Наші партнери підтримують Україну

На річницю повномастштабного вторгнення росії в Україну РЦСП отримав листа підтримки від наших американських партнерів з фонду “National Endowment for Democracy”.

“Рік від початку повномасштабного вторнення Росії, Україна залишається на передовій боротьби за свободу. Сьогодні ми хотіли би відзначити той вагомий внесок, який Ви та Ваша організація робите для перемоги України та її демократичного майбутнього. Ми пишаємося тим, що ви – наші партнери.

Як глобальна організація, що підтримує громадські ініціативи та хоробрих активістів по всьому світу, ми також хочемо поділитися словами солідарності та підтримки, які ми отримали від партнерів із різних країн. Ці організації уважно слідкують за тим, як розгортається війна, і вірять у перемогу України. Вони знають, що це дасть позитивний поштовх і їх зусиллям у розбудові демократичного та справедливого світу.

Це не просто боротьба за суверенітет та незалежність України. Як писав наш колишній член Правління Френсіс Фукуяма, війна в Україні “знаменує собою критичний момент, який визначить курс глобальної демократії“.

Слава Україні! Героям слава! “

Дякуємо друзі за підтримку.

головна, Новини, Слайдер