РЦСП допоможе громадам підготувати антикорупційні програми

У червні 2022 року Верховна Рада України затвердила Антикорупційну стратегію на 2021–2025 роки. Документ, серед іншого, рекомендує територіальним громадам підготувати та затвердити власні Антикорупційні програми.

ГО «Рівненський центр «Соціальне партнерство» вже багато років працює в напрямках боротьби з корупцією та розвитку місцевого самоврядування. Багатьом відома наша ініціатива «За чесний тендер», в рамках якої ми, починаючи з 2014 року, боремося проти зловживань у сфері публічних закупівель.

Нині ми вирішили долучилися до реалізації Антикорупційної стратегії та, в рамках власного проекту «Зменшення корупції у Західній Україні» підготуємо Антикорупційні стратегії для міст Рівне та Луцьк, а також ще 4 громад Рівненської та Волинської областей.

Якщо ви місцевий активіст, мер, депутат місцевої ради, журналіст чи підприємець, або ж просто активний громадянин, який хоче побороти гідру корупції у себе в громаді та готовий до системної співпраці з нашою організацію. Просимо заповнити цю форму до 9 вересня 2022 включно. https://forms.gle/wNDfyDMD7fbL6MpBA

На основі отриманих пропозицій про партнерство ми оберемо і ще по 2 громади в кожній із згаданих областей та розпочнемо збір та аналіз необхідної інформації.

головна, Новини, Проекти, Слайдер