Принаймні на це сподіваються громадські активісти, які в п’ятницю 24 лютого презентували свої напрацювання. Далі слово за депутатами.
Антикорупційна програма – це комплексний документ, розроблений експертами ГО “Рівненський центр “Соціальне партнерство”, яким на Волині допомагають правники з ГО “Центр юридичної допомоги”. Цей документ описує корупційні ризики та заходи щодо їх мінімізації. Після врахування пропозицій усіх зацікавлених сторін, проект Програми буде запропоновано для розгляду депутатам Луцької міської ради.
Участь у обговорені документу взяли депутати Михайло Наход та Алла Надточій, начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції Луцької міської ради Олександр Романюк, представники засобів масової інформації, громадських організацій та бізнесу.
За словами Дмитра Климука, аналітика проекту “Зменшення рівня корупції у Західній Україні, проект програми розроблений на основі методики НАЗК. Для більш якісної оцінки ризиків аткивістами громадських організацій РЦСП та ЦЮД було проаналізовано рішення міської ради та виконкому, розпорядження міського голови та публічні закупівлі за останні 2 роки. Крім того, аналітики опитали близько 40 експертів з різних галузей життя громади, зокрема діючих та екс-депутатів та посадовців міської ради, представників бізнесу, ЗМІ та громадських активістів, які безпосередньо стикаються з діяльністю міської влади.
Нині проект програми запропоновано для широкого обговорення та внесення пропозицій за посиланням http://surl.li/eyvxe
Ініціатори прийняття програми запрошують коментувати чи пропонувати свої зауваження прямо у файлі, або надіславши свої пропозиції на адресу ceyudo@gmail.com до 4 березня 2023 року включно.
Після остаточного опрацювання проект програми буде запропоновано депутатам для реєстрації та голосуванні в Луцькій міській раді.
головна, Новини, Слайдер