Енергоефективність – це ключ до багатства і розвитку громад

А ще, це один із важливих факторів зменшення впливу людини на довкілля. Про це ми говорили з майбутніми та діючими депутатами місцевих рад – учасниками проекту «Удосконалення місцевого самоврядування в Західній Україні», разом з експертом «Екоклубу» Дмитром Сакалюком.

Заходи з енергоефективності мають бути в пріоритетах місцевої політики. В українських умовах, кожна вкладена гривня в енергоефективність дасть відсутній результат. Точніше так, кожна вкладена РОЗУМНО гривня. А для цього громадам потрібен енергоменеджмент. А починається цей менеджмент з обліку, який одразу дає економію. А потім використовується для впровадження ефективних заходів.

За словами лектора – Дмитра Сакалюка, – який працював енергоменеджером м.Славута, а нині як експерт працює в кількох міжнародних проектах, є близько 100 джерел коштів ,які можна залучити на заходи з енергоефективності. Але більшість громад просто не готові залучити та ефективно освоїти ці кошти.

Тому саме таку тему ми вибрали для чергового вебінару. І хоч вона, можливо, не найпростіша, але дуже важлива для людей, які мають намір йти в місцеву владу та органи самоврядування.

Детальніше дивіться запис вебінару на нашому каналі.

Проект «Удосконалення місцевого самоврядування в Західній Україні» Реалізовується РЦСП за фінансової підтримки NED.

головна, Новини, Проекти, Слайдер