Громадські активісти та влада Гощі разом вдосконалюватимуть тендери
Активісти ініціативи “За чесний тендер” та влада селища Гоща співпрацюватимуть аби зробити витрачання коштів платників податків ефективнішим.

За словами керівниці громадської ініціативи “За чесний тендер” Мирослави Примак, співпраця передбачає кілька аспектів, зокрема:
– аналітики ініціативи «За чесний тендер» проаналізують закупівлі замовників Гощанської громади;
– на основі зібраних даних вони розроблять Рекомендації про те, як підвищити ефективність закупівель;
– селищна влада реагуватиме на рекомендації, а якщо будуть виявленні умисні зловживання, вони будуть оперативно усуватися;
– буде підвищено професійний рівень фахівців, які займаються публічними закупівлями у Гощанській громаді, зокрема ініціатива «За чесний тендер» за кошти проекту “Сприяння прозорості влади на північному заході України” проведене безкоштовний семінар із залученням провідних українських експертів із публічних закупівель, та вебінар, а також консультуватиме в подальшому фахівців громади.
Меморандум про співпрацю підписали Гощанський селищний голова Микола Панчук та керівниця громадської ініціативи “За чесний тендер” Мирослава Примак.
Загалом в рамках проекту “Рівненського центру “Соціальне партнерство” буде відібрано 7 громад з Рівненщини та Волині, які в партнерстві з громадськими активістами та залученими експертами мають проаналізувати існуючі тендерні проблеми та напрацювати шляхи підвищення ефективності проведення закупівель. Проект реалізовується за фінансової підтримки американського фонду National Endowment for Democracy (NED).
головна, Новини, Проекти, Слайдер