Громади Рівненщини та Волині робитимуть тендери чеснішими

В рамках проекту РЦСП підписало меморандуми ще з 3 громадами, голови яких хочуть зробити витрачання коштів платників податків ефективнішим.

На Волині відповідні меморандуми підписані з  Камінь-Каширським міським головою – Віктором Пасем, та Рожищенським міським головою – Вячеславом Поліщуком, а на Рівненщині – з Владиславом Сухляком, мером Здолбунова.

 

Співпраця передбачає, зокрема, що
1. Аналітики ініціатив «Prozorra Волинь» та “За чесний тендер” проаналізують закупівлі замовників вказаних громад.
2. Розроблять Рекомендації про те, як підвищити ефективність закупівель, а в разі виявлення умисних зловживань – яким чином їх усунути.
3. Міська влада реагуватиме на рекомендації, а якщо будуть виявленні умисні зловживання, вони будуть оперативно усуватися, згідно з чинним законодавством.
4. Буде підвищено професійний рівень фахівців, які займаються публічними закупівлями у громадах.
Загалом в рамках проекту буде відібрано 7 громад з Рівненщини та Волині, які в партнерстві з громадськими активістами та залученими експертами мають проаналізувати існуючі тендерні проблеми та напрацювати шляхи підвищення ефективності проведення закупівель.
Діяльність реалізовується ГО “Рівненський центр “Соціальне партнерство”, за фінансової підтримки американського фонду NED.
головна, Новини, Проекти, Слайдер