Навчання для громад

Як ефективніше проводити публічні закупівлі. В рамках реалізації проекту “Сприяння прозорості влади у Північно-Західній Україні” 4 та 5 жовтня 2021 року у містах Луцьк та Рівне провели два навчальні семінари по особливостям застосування закону “Про публічні закупівлі”.

Для того, аби навчання було максимально ефективним ми запросили одну із найкращих експерток з публічних закупівель – Ярославу Дуброву. Пані Ярослдава має практичний досвід роботи в Державній фінансовій інспекції України, Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України, викладає публічні закупівлі в Київській школі економіки.

Серед тем, які були детальніше розглянути під час навчання варто відзначити особливості закупівель електроенергії та газу, зміни цін по діючим угодам, особливості роботи тендерних комітетів та уповноважених осіб тощо.

Навчання було проведене, в першу чергу для тендерних спеціалістів з громад, які беруть участь в реалізації проекту як партнери – Рожищенської, Камінь-Каширської, Гощанської та Здолбунівської.

До речі, починаючи з листопада 2021 наша організація обере наступні 4 громади, з якими буде налагоджена співпраця. Якщо вас зацікавила така можливість, просимо заповнити цю форму до 30 жовтня 2021 року.

головна, Слайдер