ОСББ і “Prozorro” можливості чи обмеження

Як ОСББ вибрати виконавця робіт, через конверти чи Прозорро? Чому люди бояться Прозорро? – про це та інше розповідає керівник громадської ініціативи “За чесний тендер”, голова правлінння Рівненського центру “Соціальне Партнерство” Святослав Клічук в ефірі UA:Рівне

Як обирати підрядника ремонтів: через "Prozzoro" або через оголошення в газеті – відтепер вирішуватимуть загальні збори ОСББ.Сьогодні на сесії Рівнеради депутати внесли таку зміну до Програми сталого муніципального розвитку. Спосіб визначення генпідрядника обиратимуть лише у випадку, якщо сума робіт не перевищуватиме півтора мільйони гривень.Шукати підрядників через "Prozzoro" – це переваги чи недоліки для ОСББ? Як обирали підрядників через систему закупівель у минулому році?Дивіться про це у програмі "Тема дня" разом з головою Ради голів ОСББ міста Рівного Романом Алексійчуком та головою громадської організації "За чесний тендер" Святославом Клічуком. Ведучий – Олексій Бухало.

Опубліковано UA: Рівне Четвер, 24 січня 2019 р.

Експерти з публічних закупівель Рівненського центру “Соціальне Партнерство” готові надати допомогу тим ОСББ, які захочуть вибирати виконавця через Прозорро.

головна, ЗМІ про нас, Новини, Слайдер