Партнерство заради ефективності
Підвищення рівня міжсекторальної співпраці є однією зі стратегічних цілей РЦСП на 2021-2024 роки. Одним із способів її досягнення є співпраця організації з громадами у сфері публічних закупівель. 

В рамках реалізації проекту «Сприяння прозорості влади у Північно-Західній Україні» громадська організація «Рівненський центр «Соціальне партнерство» співпрацює з 8 громадами з Рівненської та Волинської областей, які зацікавлені у підвищенні ефективності проведення тендерів (публічних закупівель).
Активісти та керівники міст, підписали відповідні меморандуми, які передбачають цілий ряд практичних заходів по підвищенню прозорості та ефективності витрачання бюджетних коштів.
За словами керівниці проекту Мирослави Примак, нині експерти РЦСП аналізують закупівлі замовників цих громад і готують рекомендації, як зробити їх кращими. Крім того, юристи проекту надають консультації з приводу конкретних закупівель. А вже наприкінці березня відбудуться очні семінари, на яких тендерні спеціалісти партнерських громад зможуть безкоштовно повчитися особливостям застосування тендерного законодавства.
Проект реалізовується за  підтримки фонду National endowment for Democracy (США).
головна, Новини, Проекти, Слайдер