Польський досвід для новообраних українських депутатів з Рівненщини та Волині

В рамках реалізації нового проекту оголошуємо набір на програму «Польський досвід для українських депутатів». Участь у проекті можуть взяти депутати місцевих рад, обрані вперше, та які представляють Рівненщину або Волинь.

Ви вперше стали депутатом місцевої ради. Хочете ефективно працювати на благо своєї громади. Готові вивчати проблеми та пропонувати їх вирішення? Запрошуємо Вас взяти участь в польсько-українському проекті «Справжній депутат української громади».

Проект передбачає вивчення кращого польського досвіду місцевого самоврядування депутатами місцевих рад Рівненщини та Волині, які були вперше обрані у 2020 році. Серед тем, які будуть розглянуті – кращі польські практики і результативність місцевих депутатів, стратегія управління розвитком громад, розробка методів вирішення проблем громад, практичне впровадження розроблених рішень тощо.

В рамках проекту 40 учасників зможуть пройти 2 навчальні семінари в Україні (березень-травень 2021 року), навчання проходитиме в Рівному та Луцьку. А 10 найактивніших учасників отримають можливість пройти 4-денне стажування в м.Люблін, Польща (червень 2021 року).

Навчання проводитимуть тренери:

Кшиштоф Лондка – експерт з регіонального розвитку, Президент Фундації розвитку Центральної та Східної Європи (www.krzysztoflatka.pl/uk)

Кшиштоф Якубовський – експерт у сфері місцевого самоврядування та громадського контролю, Керівник ГО “Фонд Свободи” (www.krzysztofjakubowski.pl),

Участь у проекті безкоштовна.

Для участі в проекті необхідно пройти відбір, для цього пропонуємо заповнити вказану форму до 10 лютого 2021 року включно, для депутатів з Рівненщини https://forms.gle/tTo4kXHJJGqcW73e6 , для депутатів з Волині https://forms.gle/1Kw1CFoLMND2A5n49 .  Про результати відбору учасників буде повідомлено електронною поштою чи телефоном не пізніше 25 лютого 2021 року.

Проект «Obywatelski radny w ukraińskiej gromadzie», підтримується програмою “Rita – Зміни в регіоні”, що фінансується Польсько-Американським Фондом Свободи, реалізовує громадська організація «Фонд свободи» (м.Люблін, Польща) в партнерстві з Фондом розвитку Центральної та Східної Європи» (м.Люблін). Український партнер проекту – ГО «Рівненський центр «Соціальне партнерство».

Додаткові питання – Святослав Клічук, 096-006-89-23.

 

головна, Новини, Проекти, Слайдер, Тренінги