Разом проти корупції на тендерах у Західній Україні

Допомогти налагодити ефективні публічні закупівлі тим громадам, які цього прагнуть, а також висвітлювати зловживання на тендерах там, де їх допускають – такі основні завдання нового проекту РЦСП “Разом проти корупції на тендерах у Західній Україні”.

Проект стартував 1 травня. Нині активісти РЦСП шукають зацікавлені у співпраці громади на Рівненщині та Волині. З ними буде підписано Меморандуми. Співпраця передбачає аналіз та виявлення проблем публічних закупівель громад, напрацювання рекомендацій – як зробити тендери кращими. Також для тендерних спеціалістів з цих громад буде проведено навчання з кращими спеціалістами в сфері закупівель.

Крім того, експерти організації моніторять тендери Рівненщини та Волині на Прозорро, шукають порушення чи проблеми. На основі зібраної інформації, спільно з представниками ЗМІ готуватимуть журналістські розслідування чи аналітичні матеріали.

Проект триватиме протягом найближчого року. Нашу аналітику та розслідування ви можете читати на сторінках ініціатив “За чесний тендер” та “Prozzora Волинь” у Фейсбуці. Проект реалізовується завдяки фінансовій підтримці фонду National Endowment for Democracy (NED).

головна, Новини, Проекти, Слайдер