Сергій Пінчук працюватиме в Офісі реформ при Мінрегіонбуді

Член правління РЦСП Сергій Пінчук виграв конкурс та працюватиме в Офісі підтримки та впровадження реформ при Мінрегіонбуді над вдосконаленням нормативно-законодавчої бази у сфері ЖКГ.

Офіс підтримки та впровадження реформ при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України є колегіальним консультативно-дорадчим органом для швидкого та ефективного впровадження системних реформ у сферах діяльності міністерства, зокрема і в ЖКГ.

Серед основних завдань – реформування сфери ЖКГ – розробка підзаконних актів (проектів Постанов Кабміну, наказів Міністерства тощо) на виконання законів “Про комерційний облік…”, “Про житлово-комунальне господарство”, “Про фонд енергоефективності”, “Про енергетичну ефективність будівель” і т.д.

Наразі Сергій підписав короткотерміновий контракт на 1,5 місяці. Чи працюватиме далі ще не вирішив, каже, що це залежить як від професійних факторів, так і від особистих.

Сергій Пінчук – засновник, багаторічний керівник, а нині член правління ГО “Рівненський центр “Соціальне партнерство”. Крім того, Сергій є членом координаційної ради об’єднання громадських організацій “Рада реформ Рівного”.

головна, Новини, Слайдер