Ще дві громади Волині долучилися до нашого проекту

Спільно з владами Володимир-Волинської та Іваничівської громад громадські активісти підніматимуть ефективність публічних закупівель.

Розпочався другий етап проекту «Сприяння прозорості влади на північному заході України», в рамках якого ще дві громади з Волинської області, спільно з громадськими активістами, працюватимуть над тим, аби тендери проходили чесніше, а кошти платників податків витрачалися ефективніше.

Відповідні Меморандуми про співпрацю підписали Дмитро Климук, представник проекту у Волинській області та Іваничівська селищна Лідія Томашевська, а також керівник Володимир-Волинської громади Ігор Пальонка.

Міський голова Володимир-Волинської громади Ігор Пальонка висловив сподівання про плідну співпрацю, а також зазначив, що цей проєкт зацікавив міську раду, оскільки в громаді проводиться багато закупівель, котрі мають здійснюватись прозоро і відповідати усім нормам чинного законодавства.

Пані Лідія Томашевська задекларувала повне сприяння у питаннях впровадження чесних тендерів у громаді, і навіть сама висловила бажання пройти навчання, яке активісти проводять для замовників.

Співпраця триватиме наступні 5 місяців, а вже у грудні працівники громад, відповідальні за тендерні закупівлі, зможуть безкоштовно прослухати вебінари щодо найбільш болючих питань застосування ЗУ “Про публічні закупівлі”.

 

головна, Новини, Проекти, Слайдер