Триває проект “Молодь Рівненщини та Волині проти корупції на тендерах”

Проект має на меті – зниження рівня корупції у публічних закупівлях Рівненщини та Волині, зокрема у освітній, спортивній та соціальній сферах. Для цього спочатку була відібрана та підготовлена група молодих активістів та журналістів, які далі розпочали моніторинг тендерів, виявляють та оскаржують найдені порушення, готують публікацій про зловживання у цій сфері.

В рамках реалізації проекту залучено та підготовлено групу з 8 молодих активістів та журналістів. Тепер вони моніторять тендери на Рівненщині та Волині, шукають та оскаржують порушення, пишуть аналітичні матеріали та розслідування для ЗМІ двох регіонів.

Станом на початок грудня промоніторено більше 700 тендерів, підготовлено близько 20 скарг та звернень, опубліковано 12 журналістських матеріалів.

Слідкувати за результатами проекту можна на сторінках “За чесний тендер” та “Прозорра Волинь” у Фейсбуці.

Проект реалізовується громадською організацією «Рівненський центр «Соціальне партнерство», за підтримки Посольства Франції в Україні. Посольство Франції в Україні не завжди поділяє думку авторів журналістських матеріалів та не несе відповідальності за викладені в них факти

головна, Новини, Проекти, Слайдер