Українські депутати продовжують вивчати польський досвід

Чотириденним стажування у Любліні та семінарами в Україні продовжився проект “Справжній депутат української громади”.

10 учасників першого етапу проекту, які найкраще виконали домашнє завдання, вивчили проблеми своєї громади і підготували пропозиції по їх вирішенню були відібрані для стажування у м.Люблін 20-24 червня 2021 року.

Програма перебування передбачала зустрічі з експертами у різних сферах, керівниками Дольношльонского воєводства, Люблінської міської ради, представниками сільської громади, а також найбільш активним громадськими організаціями Любліна. Українські депутати місцевих рад мали можливості ознайомитися з досвідом залучення інвестицій, співпраці влади з громадськістю, передовими практиками у сфері роботи з молоддю, озеленення, культури, громадського бюджету тощо.

Наступним етапом реалізації проекту були 2 одноденні тренінги в Луцьку та Рівному, під час яких учасники розглянули наступні питання:
1. Аналіз місцевих проблем
2. Формулювання цілей та завдань для вирішення цих проблем
3. Використання кращих польських практик при вирішенні місцевих проблем.

 

Тренінги проводив досвідчений тренер Кшиштоф Лонтка.

Проект «Obywatelski radny w ukraińskiej gromadzie» реалізовує громадська організація «Фонд свободи» (м.Люблін, Польща) в партнерстві з Фондом розвитку Центральної та Східної Європи» (м.Люблін). Український партнер проекту – ГО «Рівненський центр «Соціальне партнерство». Проект фінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

головна, Новини, Проекти, Слайдер