Вебінар-презентація “Інформаційні вкиди російсько-української війни”

Запрошуємо на вебінар-презентацію брошури “Інформаційні вкиди російсько-української війни”, який відбудеться у четвер, 22 вересня о 19:00.

Під час заходу фактчекерка та засновниця ініціативи “НотаЄнота” Альона Романюк структуровано розповість про те, якими фейками, маніпуляціями та чутками атакували українців від 24 лютого, на кого розраховані різні типи вкидів і яких цілей намагаються досягнути окупанти. Окрім того, фактчекерка зверне увагу на кібератаки, фейкові документи, шахрайські схеми, ботоферми та ІПСО.

“Вебінар буде корисним як для журналістів-практиків, так і для викладачів закладів освіти, – вважає співорганізатор заходу і керівник проєкту від Рівненського центру «Соціальне партнерство» Сергій Штурхецький. – Без перебільшення, сьогодні від усіх, хто працює і поширює інформацію, залежить безпека нашої країни. Презентована брошура може використовуватися і як пам’ятка при роботі із джерелами інформації, і як навчальний посібник для проведення уроків/тренінгів”.

Наприкінці заходу учасники отримають гайд із порадами з інформаційної гігієни. Усі, хто зареєструвався на вебінар, отримають на електронну пошту брошуру “Інформаційні вкиди російсько-української війни” із прикладами та порадами. Для отримання посилання на вебінар необхідно до початку вебінару заповнити онлайн-форму:
https://forms.gle/s784rKTcWwQ7t4iz7  

Команда проєкту сподівається, що вебінар та брошура будуть корисні  вчителям, студентам, журналістам та усім, хто хоче дізнатися більше про те, як влаштований інформаційний простір в умовах війни. Організаційними партнерами вебінару є Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та Центр журналістської солідарності у Луцьку.

Над матеріалами брошури працювали команди “Рівненського центру «Соціальне партнерство» та ініціативи «НотаЄнота» під керівництвом Альони Романюк. Брошура підготовлена за сприяння проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за фінансування Швеції.

головна, Новини, Проекти, Слайдер