“Як депутату…”

РЦСП випустила посібник з кращими практиками в роботі місцевого самоврядування, який може стати своєрідною шпаргалкою для майбутніх депутатів місцевих рад.

У Посібнику надані позитивні приклади рішень з різних місцевих громад України, які можна адаптувати та прийняти в своїх громадах депутатами/депутатками місцевих рад та усіма зацікавленими особами.

Крім того, у Посібнику, авторства кандидата наук, депутата Рівненської обласної ради (2010-2015 рр) Сергія Штурхецього, містяться рекомендації, розроблені на основі методики від ГО “Трансперенсі інтернешнл Україна» задля підвищення рівня прозорості місцевих громад.

За словами керівника проекту “Удосконаленян місцевого самоврядування в Західній Україні” Святослава Клічук, у Посібнику міститься найактуальніша на кінець квітня 2020 року інформація, яка включає перебіг реформи децентралізації, медичної та освітньої реформ, Публічних закупівель, системи Прозорро тощо. На сторінках видання знайшли відображення і особливості життєдіяльності громад під час карантинних заходів, пов’язані із протидією поширенню інфекції COVID19.

Цей Посібник може стати в нагоді депутатам/депутаткам місцевих рад, активістам/активістам ОТГ, працівникам/працівницям апаратів та виконкомів місцевих рад, журналістам/журналісткам – усім небайдужим до практичних шляхів розвитку громади.

Посібник доступний для скачування за наступним посиланням:

СКАЧАТИ (4123 downloads) головна, Новини, Проекти, Слайдер