Знайомство з містом Рівне
Громадські активісти запрошують запрошують переселенців познайомитися з містом Рівне та його можливостями.

“Якщо тікаючи від війни ви опинилися в Рівному, ми хотіли б познайомити вас з містом, яке ми любимо та розвиваємо, – говорить ініціатор зустрічі Ілля Єременко. – Ми, це група волонтерів-жителів Рівного, які хочуть допомогти новим мешканцям Рівного адаптуватися у громаді. Для цього запрошуємо зацікавлених на зустріч і знайомство.

Активісти планують розповісти вимешеним переселенцям про працюючі в місті громадські організації та ініціативи, можливості отримати юридичну допомогу та психологічну підтримку, гуманітарну допомогу, працевлаштування, дозвіллям, чим зайняти дітей та чим зайнятися дорослим.
Разом з гостями зустрічі активісти хочуть обговорити, що ще можна робити, щоб переселенцям в Рівному жилося комфортніше. Вони хочуть створити спільноту людей, яка допомагатиме вимушеним переселенцям адаптуватися.
Подію організовують громадська організація “Рівненський центр “Соціальне партнерство”, ГО “Екоклуб” та Християнська альтернативна школа “Світло”.
З міркувань безпеки, а також щоб оцінити потенційну кількість гостей, просять усіх відвідувачів зареєструватися у формі https://forms.gle/DMHh8ur1bWzB5iAv5, або за телефоном 0634835122
Зустріч відбудеться: Субота, 2 квітня, 16-18 години. Вулиця Чорновола 1, 503 офіс. Це самий центр міста.
Питання, Ідеї, думки та про співпрацю щодо події можна писати https://www.facebook.com/illia.yeremenko
головна, Новини, Слайдер